طراحی و تولید نرم افزار موبایل

با توجه به گسترش روز افزون استفاده از تلفن همراه،به عنوان یکی از کلیدی ترین ابزار مورد استفاده مردم،وب یونیک ، به طراحی و تولید نرم افزار در بسترهای مختلف موبایل پرداخته است.

طی چند سال اخیر استفاده از تلفن همراه برای انجام امور مختلف روزمره جزیی جدایی ناپذیر از زندگی بسیاری از افراد شده است.گواه این مطلب برنامه ها و اپلیکیشن های مختلف موجود است که هرکدام به نوعی جوابگوی نیازهای قشرهای مختلف هستند.

-فردی پر مشغله هستید و قرار ملاقات های متعدد دارید که بعضا آنها را فراموش میکنید؟راه حل ساده است، با نصب یک نرم افزار روی تلفن همراه خود به راحتی میتوانید قرار ملاقاتهای خود را مدیریت کنید و زمان آنها به شما یاد آوری میشود.

-به عنوان یک تاجر نیاز دارید که از قیمت لحظه ای ارز و دلار آگاه باشید،به راحتی میتوانید یک نرم افزار اندروید پیدا کنید،آنرا روی گوشی همراه خود نصب کنید و از قیمت های لحظه ای آگاهی پیدا نمایید.امروزه مواردی مشابه دو مثال بالا بسیار است.به راحتی میتوانید برای اکثر نیازهای خود نرم افزار متناسب روی گوشی همراهتان داشته باشید.

Android

IOS

Windows phone

Hybrid Mobile

همراه و همگام بودن با تکنولوژی از اصلی‌ترین دغدغه های سازمان‌های بزرگ و رو به رشد است که همیشه تردیدهایی پیرامون موفقیت یا عدم موفقیت این روش وجود خواهد داشت. در صورتیکه اگر استفاده از تکنولوژی روز را با برنامه ریزی و هدفمند دنبال کنیم، قطعاً به موفقیت‌های خوبی دست پیدا خواهیم کرد.

خدمات وب یونیک در زمینه طراحی و تولید نرم افزار موبایل روی پلتفرم های موجود از جمله J2ME, Windows Mobile, BlackBerry, iPhone/iPad, Android ارائه می گردد. در همین زمینه نرم افزارهای تولیدی می توانند مبتنی بر WAP, GPRS, GPS, Bluetooth پیاده سازی شوند

بنابر این اگر شما به تازگی فعالیت کاری خود را شروع کرده اید و یا اینکه یک شرکت و یا بنگاه اقتصادی بزرگ را اداره می کنید ، وب یونیک بهترین راه حل ها را برای گسترش و شناخته شدن محصول و خدماتتان روی پرکاربردترین وسیله ارتباطی یعنی موبایل عرضه می کند.

 

وب یونیک علاوه بر ارائه انواع اپلیکیشن های اندروید و iOS (موبایل) به کاربران خود، اقدام به ارائه مشاوره های مدیریتی و استفاده بهینه از این تکنولوژی را نیز می‌کند، که این موضوع باعث افزایش راه های ارتباطی، اعتبار نام تجاری و در نتیجه افزایش تعداد مشتریان محصولات و خدمات سازمان‌هاخواهد شد.

این مشاوره ها که حاصل تجربه کاری بسیار قوی در زمینه طراحی و پیاده سازی بیش از 300 پروژه نرم افزاری برای شرکت‌های بزرگ خصوصی و دولتی می باشد.

وب یونیک به وسیله سرویس توسعه نرم افزار موبایل و ارائه مشاوره های نرم افزاری هدفمند  به شرکت های تجاری و سازمان ها کمک می کند تا بهترین راه حل را در زمینه نرم افزار های موبایل داشته باشند.

 

ویژگی‌های یک اپلیکیشن موبایل

  • همگام بودن با تکنولوژی
  • افزایش راه های ارتباطی با مشتریان
  • افزایش جامعه بازار هدف
  • افزایش اعتبار نام تجاری به واسطه گسترش محیط کاری
  • افزایش راه های معرفی سازمان، محصولات و خدمات
  • در دسترس بودن همیشگی
  • ایجاد تنوع در نحوه معرفی سازمان
  • افزایش توانایی در رقابت موثر با رقبا
  • هدفمند کردن سطوح دسترسی مشتریان به سازمان، خدمات و محصولات
  • ارائه سرویس به شیوه ای متفاوت