webuniq-webdesign
طراحی سایت یعنی طراحی که میخواهید بوسیله آن اطلاعات یا خدماتی را در شبکه گسترده جهانی یا همان اینترنت یا هر شبکه محلی دیگری قرار دهید که مستلزم دانش کافی در این زمینه می باشد. طراحی وب به نوعی همان طراحی سایت است. امروزه تقریبا همه شرکت ها، ادارات و موسسات و حتی افراد دارای حداقل یک وبسایت هستند که در این وب سایت ها خدمات، کالاها و ویژگی های کاری خود را توضیح می دهند که این مسئله صد در صد در میزان فروش و رضایت مندی مشتریانشان بی تاثیر نخواهد بود.

طراحی سایت فروشگاهی


این نوع سایت ها، فروشگاه های آنلاین هستند که با توجه به گسترش خرید های اینترنتی ، درصد رو به رشدی از طراحی وب سایت ها را به خود اختصاص داده اند.قالب سایت فروشگاهی با توجه به نوع فروشگاه و مشتریان آن طراحی شده و بعد از ساخت سایت ،کار محتوا گذاری و تکمیل فروشگاه انجام میگیرد. برای پشتیبانی از مشتریان طراحی سایت فروشگاهی حتما باید توسط شرکت های حرفه ای طراحی سایت انجام گیرد.

طراحی سایت سازمانی


طراحی وب سایت در این نوع وب سایت ها یکبار انجام می شوند و اطلاعات مورد نیاز در آنها قرار می گیرد. برای تغییر در این سایت ها به یک طراحی حرفه ای یا نیمه حرفه ای نیاز است.زبان برنامه نویسی در این گونه سایت ها غالباhtml وjquery  وcss و یا ترکیبی ازhtml وflash می باشد. عمدتا به دلیل عدم امکان ایجاد تغییرات و به روز رسانی سایت توسط مدیران این وب سایت ها قیمت کمتری دارند.

طراحی سایت های ایستا و پویا


در فضای مجازی اینترنت، اطلاعات روی صفحات ارائه می شود. این صفحات اطلاعات را به دو شکل ایستا  و پویا براساس اینکه طراحی قالب سایت این صفحات، از چه ویژگی هایی در ارائه محتویات و اطلاعات خود استفاده کرده است به شما نمایش میدهد.

طراحی بر اساس نیاز های شما


ما تنها با داشتن سایت مخصوص به خود میتوانیم در اینترنت برای خود اعتبار و جایگاهی با ثبات داشته باشیم و این کار مستلزم طراحی سایتی است که اولا به تمامی نیازهای ما از لحاظ امکانات سایت به نحو احسن پاسخ داده و بتواند تبلیغات ما را در صدر تبلیغات دیگر موسسات قرار دهد و دوم به گونه ای طراحی و ساخته شود که بتواند ما را از مراجعه دوباره و چند باره به طراح سایت بی نیاز کند.همیشه بهتر ساخت سایت را به حرفه ای ها بسپارید

طراحی سایت پویا


محتوای این نوع سایت ها، توسط افراد عادی که به سیستم مدیریت محتوا (cms) دسترسی داشته باشند قابل تغییر می باشد. در این سایت ها ابتدا اسکلت توسط طراح بسته به نیاز مشتری طراحی می شوند. از این رو محل قرار گرفتن و اندازه دقیق متون، تصاویر و سایر عناصری که در طراحی سایت قرار خواهند گرفت بعدا توسط مدیر سایت قابل تغییر و جابه جایی است.

طراحی سایت ایستا


طراحی وب سایت در این نوع وب سایت ها یکبار انجام می شوند و اطلاعات مورد نیاز در آنها قرار می گیرد. برای تغییر در این سایت ها به یک طراحی حرفه ای یا نیمه حرفه ای نیاز است.زبان برنامه نویسی در این گونه سایت ها غالباhtml وjquery  وcss و یا ترکیبی ازhtml وflash می باشد. عمدتا به دلیل عدم امکان ایجاد تغییرات و به روز رسانی سایت توسط مدیران این وب سایت ها قیمت کمتری دارند.

طراحی وب سایت با سیستم مدیریت محتوای قدرتمند وب یونیک

  • سیستم مدیریت محتوا در واقع نرم افزاری است مبتنی بر وب که روی سرور میزبان (host) قرار می گیرد وامکاناتی نظیر قالب آماده برای صفحه اصلی وصفحات داخلی، انجمن ها تالار های گفتگو ،تجارت الکترونیک وکنترل اجزای مختلف سایت در اختیار طراح و مدیر سایت قرار می دهد که قابل توسعه وپیکربندی مجدد توسط خود مشتری می باشد این نرم افزار ها با مکانیزه کردن عملیات طراحی سایت باعث سرعت بخشیدن به پروسه پیاده سازی کامل طراحی سایتمی شوند.

درباره سیستم مدیریت محتوای قدرتمند وب یونیک (Webuniqe)

سیستم مدیریت محتوای وب یونیک برپایه php و MySQL شکل گرفته و از ساختار برنامه نویسی بسیار قدرتمندی برخوردار است. که می توان به جرأت گفت وب یونیک هیج رقیب داخلی ندارد و رقابیای آن در سطح بین الملل می باشد.  در طراحی این سیستم به امنیت سایت و سهولت استفاده از پنل مدیریت سایت توجه ویژه ای شده است. این سیستم کلیه امکانات و ماژول های مورد نیاز شما را عرضه می نماید.و حتی بسته نیاز شما قابل تغیییر و گسترش می باشد.

بخشی از امکاناتی که وب یونیک برای طراحی یک سایت قدرتمند در اختیار شما قرار می دهد به شرح زیر می باشد.

امکانات سیستم مدیریت محتوای وب یونیک برای طراحی سایت شما
سئو قوی مدیریت منوهای آبشاری مدیریت فایل ها ویرایشگر مطلب فرم ساز آنلاین
خبرنامه نظرسنجی مدیریت کاربران مدیریت قالب سایت نقشه سایت
آرشیو مطالب گالری عکس آمار بازدیدکنندگان ارسال ایمیل گروهی یادداشت های شخصی
مدیریت زبان ها جستجوگر وبلاگ انجمن مدیریت تبلیغات
ارسال فرم به موبایل مدیر و کاربر مدیریت دانلود مدیریت تگ ها پرداخت آنلاین تاریخ و تقویم روز
فشرده سازی صفحات کشینگ بالا مدیریت مطالب پویا مدیریت محصولات پرسش و پاسخ
لازم به ذکر است که این امکانات عمومی سیستم مدیریت محتوای وب یونیک (Webuniqe) می باشد و این سیتم بسته به نیاز قابل گسترش ومی باشد و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد. شرکت طراحی سایت معماران داده با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه های مختلف طراحی و برنامه نویسی وب سایت از قبیل html, css, javascript, php, asp.net, ajax همچنین گرافیست های حرفه ای وب آماده ارائه خدمات در حرفه ای ترین سطح ممکن و قابل رقابت در سطح بین الملل را دارد.

برنامه نویسی اختصاصی وب (cms اختصاصی)

  • سیستم های مدیریت محتوا امکانات گسترده ای دارند و اکثر وب سایت ها را می توان با آنها پیاده سازی کرد به این ترتیب هزینه پیاده سازی وب سایت پایین تر خواهد شد اما اگر امکانات سیستم مدیریت محتوا پاسخگوی نیازهای شما نباشد ویا می خواهید سرویس ویژه ای در سایت خود پیاده سازی کنید و سیستم مدیریت اختصاصی خود را داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات برنامه نویسی اختصاصی ما استفاده کنید. برنامه نویسی اختصاصی شامل برنامه نویسی پایتون (python)، برنامه نویسی سی شارپ (c#) ، برنامه نویسی دات نت (asp.net)، برنامه نویسی پی اچ پی (php) ، برنامه نویسی اندروید (android) ،...
ویژگیهای برنامه نویسی اختصاصی (cms اختصاصی) در این سرویس، کدنویسی از ابتدا و کاملا منطبق بر خواسته های شما انجام می شود و بدین ترتیب مدیریت قسمت های مختلف وب سایت ازجمله محتوا، اخبار، فایل ها و ماژول ها کاملا اختصاصی و بسیار آسانتر خواهد شد، همچنین بخاطر اختصاصی بودن سورس کدها امنیت سایت افزایش پیدا می کند و سرعت اجرای کدها بیشتر خواهد شد در ضمن این سیستم منطبق با نیازهای جدید شما قابل گسترش خواهد بود. در نتیجه مدیریت آسانتر، امنیت بالاتر، امکانات نامحدود و افزایش سرعت پردازش عملیات از ویژگیهای این خدمت می باشد.